השוכרים הפסיקו לשלם שכר דירה
ומסרבים לפנות את הנכס?

משרדנו מתמחה בתביעות פינוי מושכר וסילוק יד מנכס שבבעלותכם.

נגיש תביעה תוך 24 שעות - נפנה את השוכר - ונפעל לגביית החוב.

נגיש תביעה תוך 24 שעות נפנה את השוכר ונפעל לגביית החוב

איך נחזיר אליכם חזרה את הנכס?

הגשת תביעה לפינוי תוך 24 שעות

תביעה לפינוי מושכר וסילוק יד הינה תביעה בסדר דין מיוחד (תפ"מ). מערכת המשפט מתחשבת במשכירי הנכס כך שתביעות מסוג זה מתקצרות כדי לא להאריך את זמן שהותו של השוכר ללא תשלום. הגשת תביעה מהירה לשוכר מקטינה באופן דרמטי את הפגיעה הכספית של בעל הנכס. כדי להקטין את הנזק משרדנו פועל מיידית ותוך 24 שעות להגיש תביעה לפינוי השוכר. ובהמשך גביית הכספים והחובות מהשוכר. ​

פינוי השוכר

משרדנו פועל משנת 2013 ותביעות פינוי מושכר זכו ל- 100% הצלחה. כמו כן, ביצוע פסק הדין בלשכת ההוצל"פ. ליווי בעלי הנכס בעת פינוי לעיתים בליווי גורמי אכיפה ושוטרים.

גביית החוב מידי השוכר

לאחר פינוי השוכר - משרדנו יפעל לגביית כל החוב אותו השאיר השוכר, לעיתים גם אף עבור הנזקים בנכס. גם עם כרוך בביצוע פסקי הדין בלשכת ההוצל"פ ביצוע עיקולים והגבלות על השוכר עד לתשלום מלא של כל החוב. ​

השאירו פרטים כדי לקבל חזרה את הנכס שלכם, בהקדם:

הפרטים מגיעים למשרד עו״ד שלמה כהן בלבד ולא נעשה כל שימוש בפרטים מלבד יצירת קשר למטרת פינוי שוכר בלבד.

לא נשלח פרסומות למייל ולא נעביר את הפרטים לצד ג׳.

שוכרי דירות המסרבים להתפנות זו תופעה ההופכת להיות שכיחה יותר משנה לשנה.

כיום, ישנו מענה משפטי יעיל ומהיר לפנות את הדיירים ולהשיב את דמי השכירות ואת הכסף עבור הנזקים של הדירה, באם נגרמו.

המקרים שטופלו במשרדנו לרוב הסתיימות ללא צורך בהפעלת כח וגורמים ממשלתיים, חשוב לנו לסיים את המקרים בנועם

חשוב שתדעו שמערכת אכיפת החוק  לצידכם!

הניסיון הרב שמשרדנו צבר לאורך השנים ושיטת העבודה שלנו תבטיח שתקבל את הדירה בחזרה לחזקתך בזמן המהיר ביותר!

שאלות שכדאי לשאול

מענה לשאלות הנפוצות ביותר
"כל מסע ארוך תמיד מתחיל בצעד ראשון קטן" – כדי להתחיל תהליך יש להשאיר פרטים בטופס צור קשר. 
לאחר השארת פרטים, משרדנו ייצור עמכם קשר לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית דחופה.
במסגרת פגישת הייעוץ משרדנו ילמד את החומר המצוי בידכם (הסכם שכירות / הודעות או מכתבים עם השוכר וכיוצב') ויעניק לכם פתרון משפטי כולל.
כבר במסגרת פגישת הייעוץ יכין משרדנו את כתב התביעה הדחוף לבית המשפט, יחתים את כל המסמכים הדרושים לרבות תצהירים ויכין את כתב התביעה להגשה. 

תביעה לפינוי מושכר ניתן להגיש בכל מצב בו השוכר הפר את הסכם השכירות – דוגמה להפרת הסכם השכירות הכי נפוצה זה הפסקת תשלום דמי השכירות על ידי השוכר. כדי להגיש תביעה לפינוי מושכר יש לבחון את הוראות ההסכם, האם נכתב בהסכם תנאים מיוחדים לתיקון הפרה מצד השוכר וכיוצב' ככלל ומרגע שהשוכר הפר את הסכם השכירות קמה לבעל הנכס הזכות לדרוש את פינויו. אך לא רק, ישנם מקרים נוספים בהם קמה זכות לבעל הנכס לדרוש את פינויו ואי תשלום דמי השכירות היא רק דוגמה אחת מיני רבים – ועל כן חשוב ורצוי מאוד להתייעץ עם עו"ד הבקיא בתחום.  

מִי שֶׁנִכְוָה בְּרוֹתְחִין נְזְהָר בְּצוֹנְנִין – אין תסכול גדול יותר מאדם שנמצא בנכס שלך ולא משלם,  או מפר את הוראות הסכם השכירות ואת/ה נשארים חסרי אונים.   
לעיתים רבות מאוד משרדנו נתקל בבעלי נכסים תמימים אשר "רק הורידו הסכם סביר מהאינטרנט", חשוב להדגיש שאם כבר עשית את הטעות הראשונה ולא הקפדת על הסכם ראוי
ונקלעת למצב בו השוכר הפר את ההסכם – אל תעשה טעות נוספת. חשוב להדגיש כי תביעה לפינוי מושכר הינו הליך משפטי לכל דבר ועניין עם תקנות סדר דין נוקשות, דגש נוסף ואולי החשוב ביותר 
כתב התביעה והתצהיר הנלווה לו הוא המסמך על פיו יחליט השופט/ת האם השוכר יפנה את המושכר או לא, בהליך לפינוי מושכר מקיים בית המשפט דיון אחד בלבד על בסיסו נותן בית המשפט פסיקתו.
על כן, יש להסתייע בליווי משפטי צמוד משלב הייעוץ דרך כתיבת כתב התביעה והגשתו ועד לדיון, וככל שצריך ביצוע פסק הדין בלשכת ההוצל"פ ופינוי השוכר לאלתר. 
המסמך הכי חשוב לתחילת התהליך הוא הסכם השכירות – אותו ילמד משרדנו לעומק כדי להבין את המצב המשפטי ואת ההפרה הרלוונטית ובתוך כך יבנה צוות המשרד את האסטרטגיה 
המשפטית הרלוונטית לאותו מקרה. מסמכים חשובים נוספים שיש להביא אלו הם תכתובות עם השוכר או כל מסמך אחר המעיד על אי תשלום ו/או הפרה של הסכם השכירות. משרדנו ממליץ לפעול בשיטת כל המרבה הרי זה משובח – מומלץ להביא כל מסמך הקשור במישרין ו/או בעקיפין לנכס וצוות משרדנו יזקק מתוך ערימת המסמכים את הרלוונטים שביניהם להגשת התביעה. 
"הזול הוא היקר! והיקר הוא הזול" זה יגיד לכם כל בעל נכס שלא מצליח לפנות את השוכר כי "ההסכם מהאינטרנט" לא תואם את המציאות המשפטית. 
 חשוב לציין – אין הליך אחד זהה להליך אחר. נדגיש כי תביעה לפינוי מושכר היא אינה מוצר מדף כללי, תביעה מסוג זה יש להתאים לכל לקוח במיוחד.
כל נכס והייחודיות שלו, כל הסכם שכירות והתנאים שלו, כל שוכר ומשכיר והסיפור שלהם. אין דין דירה כדין משרד ואין דין חנות בקניון דינה כאולם אירועים אין נכס פרטי שווה לנכס מסחרי וכיוצב'
ככלל משרדנו חרט על דגלו את איכות השירות והרמה המשפטית הבלתי מתפשרת תוך התאמת המחירים למורכבות המקרה המשפטי. 
ככלל הליך של תביעה לפינוי מושכר וסילוק יד מתחיל בהגשת תביעה – לאחר 30 ימים מיום המצאת כתב התביעה לשוכר (המצאה מלאה עם שליח במסירה אישית) על השוכר להגיש כתב הגנה. ובית המשפט יקבע מועד לדיון תוך 30 ימים מהמועד האחרון בו הוגש כתב ההגנה בתיק. 
חשוב לציין כי סד הזמנים בתביעות מסוג זה הוא קצר לכן ישנה חשיבות מכרעת להתייעץ עם עו"ד הבקיא בתחום – כל דקה קובעת!